Mainmenu:

Časomíru zajišťuje

Fotky ze závodu
05.09.12 | Jarda

Spoustu fotek ze závodu najdete například od tradičních účastníků - Nedvědů . Láďa Beran podrobně zmapoval velkou část trati zde a zde .

Stožecká brusle 2012 je za námi
04.09.12 | Jarda

4. ročník Stožecké brusle 2012 je za námi. Vítězství v hlavním závodě na 16 km si po dvou letech zopakoval Martin Kuchař z týmu Winjay ISC Praha, mezi ženami kralovala Eva Šodková z LYKO klub Prachatice.

Celý článek >>
Přeprava věcí
29.08.12 | Jarda
Na každém startovním místě, tj. v Nové Peci, Pěkné a Černém Kříži budete mít možnost odložit si své věci do tašky, která vám bude převezena do cíle ve Stožci. K tomuto účelu PROSÍM použijte tašku, kterou obdržíte při prezenci. Věci, které v ní najdete přeložte do svého auta a tašku, na které napíšete své startovní číslo si vezměte na start. Tam si do ní odložíte své věci a v cíli se o ní opět přihlásíte ve stanu označeném ŠATNA.
Prezence
29.08.12 | Jarda

Konec on-line registrace je v pátek 31.8.2012 ve 20.00 hod. Dále jsou přihlášky možné na místě v neděli 2.9.2012 8.00 - 10.00.


 

Celý článek >>
Stožecká brusle 2012
25.06.12 | Jarda

Stožecká brusle 2012 se uskuteční v NEDĚLI 2.9.
4. ročník Stožecké brusle se uskuteční poslední prázdninový den, v neděli  2.9. Srdečně zveme všechny příznivce inline bruslení na oblíbenou inline stezku mezi Novou Pecí a Stožcem. Závod se jede již tradičně formou časovky, takže každý má možnost změřit své síly bez velkého taktizování se svými soupeři. On-line registrace spuštěna. Využijte zvýhodněného startovného do 15.7.!

Výsledky a diplomy
21.06.11 | Jarda
Na stránkách časomíry naleznete kompletní výsledky včetně tisku diplomů.
Fotky ze závodu
20.06.11 | Jarda
První várka fotek závodu zde. A opravdu se ten závod jel v jeden den.
Další fotky malých závodníků a koloběžkařů od m(n)edvědů zde.
Další kopu fotek a reportáž čísla 66 najdete na Prachatickonews.
Fotky ze závodů dětí zde.
Startovní listina
19.06.11 | Hůda

V noci vznikla startovka. Mrkněte se a hlavně přijeďte včas. Intervalový způsob startu je "prevít". Na nikoho se nečeká, pokud zmeškáte svůj startovní interval máte smůlu. Váš čas prostě běží bez vás :-(

Máme i prostor pro dohlášky na místě. Avšak pouze do 10:00!! Platí pro všechny závody.

Přeprava věcí
18.06.11 | Jarda
Na každém startovním místě, tj. v Nové Peci, Pěkné a Černém Kříži budete mít možnost odložit si své věci do tašky, která vám bude převezena do cíle ve Stožci. K tomuto účelu PROSÍM použijte tašku, kterou obdržíte při prezenci. Věci, které v ní najdete, snězte popř. přeložte do svého auta a tašku, na které napíšete své startovní číslo si vezměte na start. Tam si do ní odložíte své věci a  v cíli se o ní opět přihlásíte ve stanu označeném ŠATNA.
Prezence
17.06.11 | Jarda

Prezence bude probíhat ve stanu, umístěném nad Informačním střediskem při cestě z parkoviště do prostoru cíle.

Ve stanu najdete 4 stanoviště : Trasa 16 km, Trasa 8 km, Trasy 3km nebo 1km a Příchozí+Kasa.

Závodníci, kteří jsou předem přihlášeni a mají zaplaceno, se rovnou vydají ke zvolené trase, kde si vyzvedou tašku, čip a startovní číslo.

Závodníci, kteří jsou předem přihlášeni a nemají zaplaceno, se vydají ke stolku Příchozí+Kasa, zaplatí, obdrží doklad o zaplacení a s tím se vydají k příslušné trase.

Ostatní si vyzvednou přihlášku a po jejím vyplnění se zařadí do fronty označené Příchozí + Kasa.

Evidentní výhodu tedy mají ti, kteří jsou minimálně přihlášeni přes náš internetový přihlašovací systém. 

Archiv článků
>
 

 
© 2009 Ski klub Šumava, created by SportSoft